Home » 2014 » listopad » 23

Daily Archives: 23 listopada, 2014

Powiatowe zawody pływackie

21 listopada 2014 roku reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w zawodach pływackich, które odbyły się na pływalni MOSiR w Kraśniku. W skład naszej reprezentacji wchodzili uczniowie z klasy czwartej A: Antonina Rej i Jakub Kolasa, uczeń klasy piątej A: Kacper Majcher oraz uczennica klasy szóstej B: Klaudia Michalska. Opiekunem grupy był p. Łukasz Kiełb.

Po zaciętej rywalizacji najbliżej miejsca na podium znalazła się Klaudia Michalska, która wygrała swój wyścig eliminacyjny płynąc 50 m stylem klasycznym. Po przeliczeniu czasów Klaudia w klasyfikacji generalnej zajęła IV miejsce tracąc 0,02 sekundy do podium.

Kuba Kolasa zajął V miejsce w stylu dowolnym.

Natomiast Tosia i Kacper po bardzo dobrych zawodach uplasowali się w pierwszej dziesiątce płynąc odpowiednio Tosia stylem grzbietowym i Kacper stylem klasycznym.

Gratuluję wszystkim podopiecznym dobrych zawodów i życzę sukcesów w przyszłości.

Łukasz Kiełb

20141121_091321

Tenis stołowy

Reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w zawodach powiatowych w tenisie stołowym. Spośród ośmiorga naszych reprezentantów, przez gęste sito eliminacji przebrnął jedynie Maciej Piętal, który zajął III miejsce w swojej kategorii wiekowej tj. klasy czwarte i młodsi.

Po zawodach powiatowych awansował on do zawodów rejonowych, które odbyły się w Dzwoli. Tam jednak Maćkowi nie poszło już tak dobrze. Jak sam stwierdził po zawodach: „Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło i ta przegrana jest dla mnie motywacją do dalszych jeszcze intensywniejszych treningów.”

Życzymy Maćkowi dalszego, niesłabnącego zapału do treningu oraz wielu sukcesów sportowych.