Home » 2015 » luty » 26

Daily Archives: 26 lutego, 2015

Karnawał w szkole

W czwartek 29 stycznia odbyła się w naszej szkole jak co roku w karnawale zabawa choinkowa. Wszystkich uczniów zabawiał DJ, który został zaproszony przez Radę Rodziców, która wraz z innymi rodzicami uczniów naszej szkoły zajęła się też poczęstunkiem. Nad całością zabawy, ( jak i wcześniejszej zabawy andrzejkowej ) czuwały p. Agnieszka Chodara i p. Ewa Więckowska, które wraz z innymi nauczycielami szkoły sprawowały w różnych godzinach i miejscach swoje dyżury, mając na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo i dobrą zabawę wszystkich uczniów. Pan DJ klasy I-III rozbawiał różnymi konkursami oraz zabawami, natomiast klasy IV-VI w większości zamawiały u niego dedykacje dla swoich kolegów, koleżanek i nauczycieli. Atrakcją zabawy było też zorganizowanie konkursu i wybranie spośród wszystkich przebranych uczniów króla i królową balu. Jury na czele z panią dyrektor miało bardzo trudne zadanie zwłaszcza w klasach młodszych, ponieważ nie można było nie zauważyć wielu pięknych księżniczek, hindusek, biedronek oraz klauna, który swoim strojem zachwycił chyba wszystkich i wiele innych postaci z bajek. I choć nie wszyscy uczniowie klas młodszych zostali wybrani i nie wszyscy zadowoleni, to na pocieszenie wszystkim dostało się po słodkim cukierku od pani dyrektor.

W tym roku bawiliśmy się w Krainie lodu, w sali gimnastycznej wystrojonej na wzór tej bajki. Na sali można było zobaczyć główne postacie z bajki, gdzie królował przede wszystkim bałwanek Olaf oraz głównych bohaterów Elsę i Annę. I choć w sali było gorąco od tańców i zabaw, a na dworze brakowało prawdziwego śniegu, wszyscy będąc u nas na zabawie choinkowej, mogli choć troszkę wczuć się w atmosferę panującej zimy. Pomysłodawczynią wystroju była p. Ewa Więckowska oraz dziękujemy za pomoc w dekoracji p. dyrektor Annie Myszak oraz Kasi Pytlak, Ewie Mróz i Agacie Konefał, a także klasom V „a”, VI „a” i VI „b” za pomoc, pompowanie balonów i na koniec rozebranie sali.

Agnieszka Chodara

Ewa Więckowska