Home » Aktualności » Czwórbój lekkoatletyczny

Czwórbój lekkoatletyczny

Nasza szkoła w dniu 8 maja 2015 roku wzięła udział w zawodach sportowych w czwórboju lekkoatletycznym. Zawody odbyły się na stadionie MOSiR w Kraśniku Fabrycznym. W skład czwórboju wchodzą cztery dyscypliny: Rzut piłeczką palantową, bieg na 60 metrów, skok w dal, bieg na 1000 metrów dla chłopców, lub bieg na 600 metrów dla dziewcząt.

Drużyna chłopców w składzie: Pyzik Dawid, Michałek Wojciech, Flis Paweł, Paszkowski Michał, Kasica Michał, Toprowski Krystian, Bałasz Mateusz zajęła V miejsce wśród jedenastu zespołów z całego powiatu. Natomiast drużyna dziewcząt w składzie: Lipińska Zuzanna, Ufniarz Aleksandra, Jargieła Katarzyna, Pelak Paulina, Jóźwicka Amelia, Michalska Klaudia oraz Gryta Maja zajęła IV miejsce spośród trzynastu drużyn w powiecie, tracąc do trzeciego miejsca niewielką liczbę punktów.

Już dzisiaj gratulujemy naszym reprezentacjom i ich opiekunowi p. Łukaszowi tak wysokich miejsc i życzymy sukcesów w kolejnych zawodach.

 

Jakub Różycki, Kacper Maj,

Marcel Domański, Daniel Pyzik

20150508_132447

20150508_124419