Home » Aktualności » PRZEZ KRZYŻ DO CHWAŁY

PRZEZ KRZYŻ DO CHWAŁY

Jak co roku tak i 22 marca tuż przed Świętami Zmartwychwstania Pańskiego cała społeczność naszej szkoły zebrała się w sali gimnastycznej, aby obejrzeć montaż słowno – muzyczny pt. „Przez krzyż do chwały” przygotowany z tej okazji przez uczniów klas IV i V. Uczniowie pod opieka Pani Agnieszki Kalisz i Pani Marzeny Jóźwickiej zaprezentowali wiersze poświęcone tematyce krzyża, śmierci i zmartwychwstania Pan Jezusa. Całość przedstawienia poprzez wykonanie pieśni pasyjnych i wielkanocnych uświetnił chór szkolny pod kierunkiem Pana Andrzeja Wierzchowiaka. Na zakończenie  wszystkim zebranym życzenia Wesołego Alleluja! złożył Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Maciej Kania oraz Pani Dyrektor Anna Myszak.

 Marzena Jóźwicka

IMG_0400

IMG_0394