Home » Aktualności » Potrafię udzielać pomocy

Potrafię udzielać pomocy

Wraz z końcem pierwszego semestru uczniowie klasy IV „b” zakończyli realizację innowacji pedagogicznej „Potrafię udzielać pomocy”. Podczas 20 spotkań wszyscy biorący udział w szkoleniu poznali i utrwalili podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Podsumowaniem zajęć był przeprowadzony konkurs z zakresu wcześniej omawianych zagadnień. Ratowniczką, która wykazała się największą wiedzą z zakresu udzielania pomocy osobom poszkodowanym okazała się Ania Biegaj- zwyciężczyni konkursu.

Gratuluję wszystkim młodym ratownikom i dziękuję za miłe, wspólnie spędzone chwile podczas nauki.

Łukasz Kiełb