Home » Aktualności » Klasowe Jasełka klasy IIIa

Klasowe Jasełka klasy IIIa

Boże Narodzenie to czas radości i miłości. Wszyscy z niecierpliwością czekamy na te święta. 21 grudnia w atmosferę świąt Bożego Narodzenia wprowadzili  nas uczniowie klasy III A pod opieką pani Ewy Kret. Młodzi aktorzy z pełnym zaangażowaniem przedstawili klasowe jasełka. Były one wystawione dla uczniów kl. I-III oraz ich wychowawców.

Dzieci w przepięknych strojach mogły kolejny raz ukazać wszystkim historie Maryi i Józefa. Sceny z życia nowonarodzonego dzieciątka, pasterzy, mędrców oraz aniołów były przeplatane pięknymi kolędami i pastorałkami.

Natomiast dzieci przede wszystkim „zaistniały” w swoim własnym środowisku, miały możliwość uczestniczenia w tradycji, a także zaprezentowania swoich umiejętności artystycznych.

Edyta Powęska