Home » Aktualności » Wyjazd na narty

Wyjazd na narty

W dniu 15 lutego 2018 roku odbył się wyjazd na narty uczniów kl. V – VII Szkoły Podstawowej im. ks. Stanisława Zielińskiego w Stróży. Wyjazd cieszył się dużym zainteresowaniem. Dziewiętnastoosobowa grupa uczniów w ciągu kilku godzin milo spędziła czas ucząc się i doskonaląc swoje umiejętności narciarskie pod kontrolą instruktorów p. K. Kasperka i p. Ł. Kiełba. Jednocześnie udało się przekazać wiele informacji edukacyjnych takich jak bezpieczeństwo na stoku, jaki wpływ na człowieka ma wysiłek fizyczny, jak miło można na sportowo spędzić wolny czas na świeżym powietrzu.

Wszystkie założenia wycieczki udało się zrealizować między innymi dzięki wielkim chęciom i zaangażowaniu uczestników. Po reakcji uczniów nasuwa się stwierdzenie, że warto organizować takie wyjazdy. Wszyscy wrócili zadowoleni i już w trakcie powrotu umawiali się na kolejną narciarską wyprawę. Jeśli tylko pogoda dopisze postaramy się zorganizować kolejne wyjazdy.

Konrad Kasperek

Łukasz Kiełb