Home » Aktualności » Wycieczka  do  Wojciechowa

Wycieczka  do  Wojciechowa

6 czerwca 2018 r. uczniowie  klasy II a i II b pod opieką pani Beaty Gryty i pani Bożeny Brytan odbyli autokarową wycieczkę do Wojciechowa. Tam, zanim zwiedzili Muzeum Kowalstwa, uczestniczyli w warsztatach plastycznych. Każde dziecko pod okiem pań instruktorek ulepiło  z masy solnej ozdobną podkowę, która na pewno będzie przynosiła szczęście. Następnie uczniowie zwiedzili w/w muzeum.  Dodatkową  atrakcją  tego miejsca było ognisko i pieczenie kiełbasek. Po posiłku, dzieci udały się do Owadolandii – parku edukacyjno-rekreacyjnego, w którym oglądały  ogromne repliki owadów, wielkości dorosłego człowieka, zaprojektowane  z dbałością o szczegóły anatomiczne i z ciekawością słuchały pani przewodniczki  o tych owadach.

Bożena Brytan