Home » Konsultacje z nauczycielami prowadzącymi zajęcia

Konsultacje z nauczycielami prowadzącymi zajęcia

Nauczyciele odpowiadają na pytania we wszystkie dni robocze w godzinach 9.00 – 12.00 (a w innych godzinach w miarę swoich możliwości). Inne formy kontaktu proszę ustalać poprzez pocztę elektroniczną indywidualnie.

Nauczyciele przedmiotów:

Nazwisko i imię Nauczany przedmiot Adres poczty elektronicznej
Adamczyk Agnieszka Język polski agm14@poczta.fm
Bańka Alina Edukacja wczesnoszkolna kl. IIIb alina.banka.wychowawca3b@gmail.com
Bartosik Magdalena Fizyka, Nauczyciel świetlicy magdasaja@wp.pl
Berdys Kamila Język angielski, wychowawca klasy IVb kamiber@interia.pl
Biała Elżbieta Edukacja wczesnoszkolna kl. IIb elabiala2@o2.pl
Brytan Bożena Edukacja wczesnoszkolna kl. Ib bbozena20@wp.pl
Butryn Małgorzata Historia, Wiedza o społeczeństwie my.history65@gmail.com
Ciupak Marta Geografia m.ciupak@wp.pl
Figiel Małgorzata Wychowawca klasy VIb – zastępstwo pedagog.sp.stroza@wp.pl
Gryta Beata Edukacja wczesnoszkolna kl. Ia beatagryta@wp.pl
Janczarek Emilia Nauczyciel świetlicy emilia.janczarek@wp.pl 
Janik Sylwester Wychowanie fizyczne, Edukacja dla bezpieczeństwa, wychowawca kl. VIa jasy6812@wp.pl
Jóźwicka Marzena Plastyka jozeczek68@wp.pl
Kalisz Agnieszka Technika, Religia aga.kalisz1@wp.pl
Kasperek Konrad Wychowanie fizyczne, Technika, wychowawca kl. VIIIb k.kasperek@interia.eu
Kaźmierak Renata Język polski, wychowawca klasy Vb jpolskikazmierak@gmail.com
Kiełb Łukasz Wychowanie fizyczne, Informatyka, wychowawca kl. IVa lukaszkielb1@gmail.com
Kotuła Joanna Biologia, Przyroda,  wychowawca kl. VIIIa joanna_krasnik@op.pl
Kozłowska Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna kl. III a kozlwska1963@wp.pl
Kret Ewa Edukacja wczesnoszkolna kl. IIa ekkret@poczta.onet.pl
Krzysztoń Anna Nauczyciel bibliotekarz annak4@onet.eu
Kuśmierczyk Krzysztof Informatyka, Matematyka kusmierczykkf@wp.pl
Latos Beata Biologia, Chemia,  wychowawca kl. VIIa latos.biologia.chemia@gmail.com
Myszak Anna Plastyka myszak_anna@wp.pl
ks.  Olszka Mariusz Religia mariuszolszka@wp.pl  tel. 880873954
Piotrowski Jakub Matematyka jp.kontosluzbowe@onet.pl
Pytlak Katarzyna Nauczyciel świetlicy pytlak22@wp.pl
Rej Ewa Język niemiecki ewarej@onet.pl
Rybak Aldona Matematyka, Informatyka,  wychowawca kl. Va aldonarybak@interia.pl
Sawecka Katarzyna Geografia, Nauczyciel świetlicy katarzyna.sawecka@o2.pl
Skrzyński Marek Historia hakuna_matata10@tlen.pl
ks. Stąsiek  Grzegorz Religia xgregst@wp.pl
Suduł Anna Język polski anna.sud@o2.pl
Teter Kinga Język angielski, wychowawca klasy VIc english08@o2.pl
Urbańczyk Małgorzata Matematyka ma.urbanczyk@op.pl
Wierzchowiak Andrzej Muzyka awierzchowiak@wp.pl
Więckowska Ewa Język angielski, wychowawca klasy VIIb e.wieckowska123@gmail.com
Zagozdon Agata Język hiszpański agatazago@gmail.com

Nauczyciele specjaliści:

Nazwisko i imię rodzaj zajęć Adres poczty elektronicznej
Bańka Alina Rewalidacja alina.banka.wychowawca3b@gmail.com
Chodara Agnieszka Pedagog specjalny współorganizujący kształcenie agnieszka_c10@wp.pl
Ciechańska Anna Rewalidacja anna.ciechanska@op.pl
Figiel Małgorzata Pedagog szkolny pedagog.sp.stroza@wp.pl
Janduła Magdalena Pedagog specjalny współorganizujący kształcenie mjandula@vp.pl
Kotuła Joanna Rewalidacja joanna_krasnik@op.pl
Kret Ewa Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne ekkret@poczta.onet.pl
Latos Beata Rewalidacja latos.biologia.chemia@gmail.com
Mańka Agnieszka Pedagog specjalny współorganizujący kształcenie agnieszka.manka10@wp.pl
Powęska Edyta Pedagog specjalny współorganizujący kształcenie machulake@o2.pl
Suduł Anna Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne anna.sud@o2.pl
Turkiewicz Magdalena Pedagog specjalny współorganizujący kształcenie maka.paka2@op.pl
Zielnik Katarzyna Pedagog specjalny współorganizujący kształcenie kasiazielnik@wp.pl
Różycka Marta Logopedia marta.r75@wp.pl