Home » Aktualności » Tenis stołowy

Tenis stołowy

Reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w zawodach powiatowych w tenisie stołowym. Spośród ośmiorga naszych reprezentantów, przez gęste sito eliminacji przebrnął jedynie Maciej Piętal, który zajął III miejsce w swojej kategorii wiekowej tj. klasy czwarte i młodsi.

Po zawodach powiatowych awansował on do zawodów rejonowych, które odbyły się w Dzwoli. Tam jednak Maćkowi nie poszło już tak dobrze. Jak sam stwierdził po zawodach: „Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło i ta przegrana jest dla mnie motywacją do dalszych jeszcze intensywniejszych treningów.”

Życzymy Maćkowi dalszego, niesłabnącego zapału do treningu oraz wielu sukcesów sportowych.

 

Łukasz Kiełb

20141118_104558


Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.