Home » Aktualności » ,,Urzekający Lublin”

,,Urzekający Lublin”

         Dnia 4 grudnia 2014r. uczniowie klas szóstych pod opieką p. dyr. Anny Myszak, p. Konrada Kasperka oraz p. Joanny Kotuła uczestniczyli w wycieczce do Lublina. W zimowej scenerii pokonaliśmy trasę Szlaku Królewskiego. Poczynając od Zamku Lubelskiego, do Wieży Trynitarskiej, Katedry Lubelskiej, całe Krakowskie Przedmieście aż do kina Plaza. Po drodze zwiedziliśmy Zakład Genetyki Klinicznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Widzieliśmy nowoczesne mikroskopy, na których udaje się uzyskać niewyobrażalne powiększenia. Te urządzenia służą do diagnozowania i wykrywania zmian w materiale genetycznym. Również lodówki z przechowywanym materiałem do badań zrobiły na nas olbrzymie wrażenie. Dopełnieniem wyjazdu był seans w kinie Plaza, gdzie obejrzeliśmy film ,,7 krasnoludków ratuje królewnę”, w technologii 3D.Dziękujemy Rodzicom za taką formę upominku mikołajkowego.

           .

Anna Myszak, Konrad Kasprek, Joanna Kotuła


Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Odwiedźcie nas:

Napiszcie do nas:

luty 2015
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728