Home » Aktualności » Zbiórka zabawek w świetlicy

Zbiórka zabawek w świetlicy

Po raz kolejny w styczniu 2015 w Naszej Świetlicy Szkolnej przeprowadzono zbiórkę zabawek i słodyczy, które pomogły Św. Mikołajowi w przygotowaniu paczek dla uczestników XIV „Balu na … 47 chromosomów”. Koordynatorem była mgr Joanna Kotuła. Zbiórka taka organizowana jest już od kilku lat. Uczniowie chętnie przekazywali pluszowe zabawki oraz drobne słodycze. Udało nam się zebrać kilka worków pluszaków, gry planszowe, puzzle i pomoce szkolne. W zbiórce pomogły: panie: Magdalena Bartosik, Katarzyna Pytlak. Ewa Mróz. Bardzo miłym dodatkiem do paczek były też przygotowane przez uczniów Akademii Młodzieżowej i Wychowanków Świetlicy Szkolnej pod opieką pani Marty Skubik i Joanny Kotuła ręcznie wykonane pierniki.

     W zbieraniu zabawek pomagają nam Przedszkolaczki, Gimnazjaliści ze Stróży . W imieniu chorych dzieci serdecznie dziękujemy za pomoc.

Joanna Kotuła


Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Odwiedźcie nas:

Napiszcie do nas:

luty 2015
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728