Home » Aktualności » Najlepsi Sportowcy 2014 roku!

Najlepsi Sportowcy 2014 roku!

W czwartek 12 marca 2015 roku w Kraśniku zostały wręczone Nagrody Starosty Kraśnickiego dla wybitnych zawodników, trenerów oraz działaczy sportowych za 2014 rok. Podczas gali został również rozstrzygnięty plebiscyt na najpopularniejszego sportowca powiatu kraśnickiego.

Spośród zgłoszonych przedstawicieli klubów sportowych, nasza zawodniczka Katarzyna Jargieła z klubu LUKS Stróża działającego przy szkole podstawowej i gimnazjum w Stróży zajęła bardzo wysoką lokatę zostając drugim co do popularności sportowcem naszego powiatu.

Po rozstrzygnięciu plebiscytu Kasia jeszcze raz odebrała gratulacje oraz stypendium sportowe od pana Starosty za osiągnięty wynik w 2014 roku, kiedy to wygrała Mistrzostwa Polski w zapasach kobiet w kat. wiekowej młodziczek. Drugą z wyróżnionych zawodniczek klubu LUKS Stróża była Paulina Pelak, która podobnie jak jej koleżanka odebrała gratulacje i stypendium sportowe z rąk pana Starosty za wywalczenie brązowego medalu Mistrzostw Polski w zapasach kobiet.

Wśród wyróżnionych znaleźli się również trenerzy zawodniczek z klubu LUKS Stróża: Sylwester Janik i Łukasz Kiełb, którzy z rąk Starosty kraśnickiego p. Andrzeja Maja otrzymali podziękowania za wsparcie i pracę trenerską włożoną w rozwój młodych zawodników.

Podsumowując, gala wręczenia nagród Starosty kraśnickiego była bardzo owocna dla zawodników i trenerów Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego ze Stróży, którzy za swą ciężką pracę włożoną w treningi zostali docenieni i nagrodzeni przez władze powiatowe.

Mamy nadzieję, że nagrody pana Starosty są zapowiedzią licznych sukcesów, które zawodnicy będą odnosić w bieżącym 2015 roku. A najbliższą sposobnością ku temu będą marcowe zawody: Puchar Polski Kadetów będący eliminacją do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w dn. 20-22 marca, następnie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Zapasach Kobiet w dn. 28 marca oraz Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Zapasach w stylu wolnym młodzików i kadetów również w dn. 28 marca.

Łukasz Kiełb

SAM_5708

DSC_0049


Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Odwiedźcie nas:

Napiszcie do nas:

marzec 2015
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031