Home » Aktualności » 224 rocznica uchwalenia konstytucji

224 rocznica uchwalenia konstytucji

W sobotę 2 maja 2015 roku w Kościele parafialnym pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Stróży odbyły się uroczystości upamiętniające 224 rocznicę uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja. Msza Święta w intencji Ojczyzny rozpoczęła się o godzinie 11.30. Po nabożeństwie orszak na czele z pocztami sztandarowymi szkół oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Słodkowie Trzecim udał się na cmentarz. Nad Mogiłą Żołnierzy delegacje szkół oraz lokalnych władz złożyły kwiaty i znicze. Naszą szkołę reprezentowali: Oliwia Ostrowska, Katarzyna Jargieła, Karol Romański oraz Artur Wielgus, a opiekunem był p. Konrad Kasperek.

 

Katarzyna Jargieła

P1180380

P1180403


Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.