Home » Aktualności » Dzień Matki w naszej szkole

Dzień Matki w naszej szkole

Dnia 26 stycznia 2015 roku w Szkole Podstawowej im. ks. Stanisława Zielińskiego w Stróży odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki. Na to spotkanie uczniowie klas I – III zaprosili swoje mamy. Goście zaszczycili nas swoją obecnością, co sprawiło dzieciom wiele radości. Uroczystość rozpoczęła wicedyrektor p. Małgorzata Urbańczyk witając gości i składając wszystkim mamom życzenia. Następnie inicjatywę przejęli uczniowie klasy IIIb, którzy poprowadzili dalszą część uroczystości. Były życzenia, piosenki, wiersze oraz przyśpiewki i tańce ludowe w wykonaniu uczniów z koła tanecznego pod opieką Aliny Bańki. Na zakończenie uroczystości dzieci zaśpiewały mamom ,,Sto lat”. Uroczystość zakończyła się wręczeniem upominków własnoręcznie przygotowanych przez dzieci. Goście wraz ze swoimi pociechami, z uśmiechem na twarzach opuścili budynek naszej szkoły. Życzymy im dużo zdrowia, aby każdy następny dzień sprawiał im wiele radości.

A. Bańka


Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Odwiedźcie nas:

Napiszcie do nas:

czerwiec 2015
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930