Home » Aktualności » Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

         Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole  na sali gimnastycznej odbyła się Uroczysta Akademia. W uroczystości uczestniczyli wszyscy uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy obsługi. Na początek głos zabrała Pani Dyrektor, która Nauczycielom oraz Wszystkim Pracownikom Oświaty złożyła najserdeczniejsze życzenia i podziękowania. Następnie Pani Dyrektor, wręczyła Nagrody Dyrektora wyróżnionym nauczycielom i pracownikom obsługi. Po części oficjalnej rozpoczęła się część artystyczna przygotowana przez klasy szóste pod okiem p. E. Więckowskiej, E. Mróz, A. Chodara oraz K. Pytlak. Uczniowie przedstawili humorystyczną scenkę „lekcji przymrużeniem oka” w której zaprezentowali swoje zdolności aktorskie. Uczniowie pozostałych klas rozeszli się do sal, w których organizowane były gry i zabawy. Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej przebiegła w miłej, a jednocześnie podniosłej atmosferze. Wszyscy byli bardzo zadowoleni a efekty uroczystości spełniły zamierzone cele organizatorów.

DSCN0101


Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Odwiedźcie nas:

Napiszcie do nas:

październik 2015
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031