Home » Aktualności » Pierwszy start zapaśników

Pierwszy start zapaśników

10 października 2015 roku zapaśnicy LUKS Stróża po raz pierwszy w nowym roku szkolnym sprawdzili swój poziom sportowy jaki obecnie prezentują. Podczas Mistrzostw Województwa Lubelskiego, które odbyły się w odległej o 150 km Włodawie, wystartowali: Michał Kasica z VIb, Maciej Kania z VIb, Konrad Chapski z Vb oraz Klaudiusz Czarnota z klasy sportowej gimnazjum.

Wszyscy nasi reprezentanci wrócili z tej potyczki z wywalczonym medalem. Krążek srebrny wywalczył Michał, który w całym turnieju przegrał jedynie walkę finałową ulegając zapaśnikowi z Krasnegostawu. Zarówno Maciek, Konrad oraz Klaudiusz wywalczyli krążki w kolorze brązu zajmując trzecie miejsca w swoich kategoriach wagowych.

Trenerzy zapaśników i zapaśniczek Łukasz Kiełb i Sylwester Janik są zadowoleni z wyniku jaki uzyskali ich podopieczni, aczkolwiek  mają nadzieję, że uzyskane lokaty zostaną poprawione w kolejnych rundach mistrzostw województwa.