Home » Aktualności » Podsumowanie działań ekologicznych

Podsumowanie działań ekologicznych

Dnia 19 listopada 2015r. przedstawiciele naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu zorganizowanym przez Starostwo Powiatowe w Kraśniku, którego celem było podsumowanie działań ekologicznych.

W akcji ,,Każdy chwat sprząta świat” nasza szkoła zdobyła wyróżnienie.

Na spotkaniu pani Beata Gryta zaprezentowała broszurę ,,EKO UPRAWY W OGRODZIE”, którą wykonali uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem nauczycieli przyrody. Ulotka powstała przy współpracy Starostwa Powiatowego w Kraśniku, Urzędu Gminy Kraśnik, społeczności Szkoły Podstawowej w Stróży. Sfinansowana ze środków Starostwa Powiatowego w Kraśniku. Uczestnicy spotkania otrzymali broszurę. Ulotka zawiera wiele cennych przepisów jak samemu wykonać ekologiczne środki ochrony roślin, jak walczyć ze szkodnikami upraw, oraz ,,krok po kroku”, jak prawidłowo przetwarzać odpady na kompostowniku.

Beata Gryta

Ulotka „eko uprawy”


Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.