Home » Aktualności » Podwójne srebro pingpongistów!

Podwójne srebro pingpongistów!

     Bardzo dobrze spisali się nasi uczniowie w drużynowych mistrzostwach powiatu w tenisie stołowym, które zostały rozegrane 15 stycznia w Liśniku. Zarówno żacy jak i młodzicy awansowali do kolejnego etapu rywalizacji w ramach igrzysk, którym są mistrzostwa rejonu lubelskiego. Stało się to możliwe dzięki zdobyciu przez obie drużyny tytułu wicemistrza powiatu kraśnickiego.

     Rewelacją mistrzostw był ośmioletni Szymon Kaźmierak, który pokonał trzech starszych o trzy lata przeciwników. Do poziomu Szymona dopasował się Damian Jargieła, bo w ostateczności o zwycięstwach w trzech meczach decydowały gry podwójne. Równie emocjonujące były mecze w wykonaniu Mateusza Bałasza i Marcela Domańskiego. Ich ostatni pojedynek z zawodnikami z Dzierzkowic, był chyba najbardziej emocjonującym w całym turnieju. Warto tez wspomnieć, że tuż przed światami w mistrzostwach powiatu LZS Mateusz Bałasz zajął trzecie miejsce, a kilka tygodni wcześniej Szymon Kaźmierak w Tomaszowie Lubelskim w turnieju wojewódzkim skrzatów również był trzeci.

Krzysztof Kozłowski

DSCN1410

DSCN1395


Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Odwiedźcie nas:

Napiszcie do nas:

styczeń 2016
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031