Home » Aktualności » Biała Szkoła 2016

Biała Szkoła 2016

Chociaż tegoroczna zima nie rozpieszcza miłośników sportów zimowych to jednak uczniom naszej szkoły pod opieką p. Ewy Kret i p. Agnieszki Adamczyk udało się wyjechać na zajęcia Białej Szkoły w dn. 20-22 stycznia 2016 r.

Wzorem ubiegłorocznego wyjazdu pojechaliśmy do Krasnobrodu, gdzie mieliśmy zakwaterowanie w pięknym ośrodku ,,Pszczeliniec”. Zajęcia sportowe odbywały się na stoku Jacnia, który był wspaniale przygotowany do zajęć. Tym razem na Białą Szkołę wyjechało 24 uczniów z klas: IV A, IV B, V A oraz uczennica z klasy I A i II B. Uczestnicy wyjazdu przy pomocy instruktora mieli możliwość nabywać lub doskonalić umiejętności jazdy na nartach oraz desce snowboardowej. Podczas zajęć braliśmy udział w programie ,,Bezpieczny stok”, co oprócz uzyskania umiejętności bezpiecznego zachowania się na stoku narciarskim, umożliwiło nam skorzystanie ze zniżek na zakup karnetów wjazdowych oraz na bonifikatę przy wypożyczeniu sprzętu. Podsumowaniem zajęć był konkurs zjazdów slalomowych. Zajęcia sportowe na stoku narciarskim wzbogaciły zajęcia muzyczne, rozgrywki umysłowe, ognisko, dyskoteka oraz zajęcia Innowacji Pedagogicznej ,,Kuchcikowo”. Na koniec wszyscy uczestnicy wyjazdu dostali pamiątkowe dyplomy. Dla niektórych był to czwarty dyplom upamiętniający czwartą ,,wyjazdową szkołę”.

Ewa Kret

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Odwiedźcie nas:

Napiszcie do nas:

luty 2016
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29