Home » Aktualności » Bal sportowca 2016

Bal sportowca 2016

W sobotę 6 lutego 2016 r. w świetlicy w Słodkowie trzecim odbył się Bal Sportowca, na którym podsumowano plebiscyt na najpopularniejszego sportowca gminy Kraśnik. Podczas tej imprezy organizowanej przez Urząd Gminy Kraśnik i klub sportowy LUKS Stróża nagrodzono najpopularniejszych sportowców naszej gminy. Wśród nominowanych zawodników znaleźli się dwaj uczniowie naszej szkoły: zapaśnik Michał Kasica i kierowca kartingowy Jakub Kolasa. Mimo, że chłopcy nie znaleźli się w finałowej trójce to i tak uzyskane przez nich wysokie lokaty sportowe napawają wszystkich dumą i podziwem dla ich osiągnięć. Warto wspomnieć, że zarówno laureatka plebiscytu – Paulina Pelak jak i zdobywczyni drugiego miejsca – Katarzyna Jargieła jeszcze w ubiegłym roku były uczennicami naszej szkoły a obecnie dziewczyny uczęszczają do klasy sportowej miejscowego gimnazjum.

Łukasz Kiełb

IMG_0189

IMG_0195


Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.