Home » Aktualności » Szkolny Konkurs Kolędniczy

Szkolny Konkurs Kolędniczy

Po raz kolejny w naszej szkole odbył się klasowy konkurs kolędniczy. Dnia 2 lutego 2016 roku cała Społeczność Szkolna zebrała się w sali gimnastycznej, aby wysłuchać kolęd i pastorałek śpiewanych przez uczniów klas I – VI przygotowanych pod opieka wychowawców. Klasy były oceniane w dwu kategoriach: klas I – III i klas IV – VI. Całość konkursu poprowadziła jako konferansjer uczennica klasy VI b Amelia Jóźwicka. Wszystkie klasy zaprezentowały się wspaniale przygotowując ciekawe aranżacje swoich występów.  Jury w składzie: Przewodnicząca Pani Renata Szwast, Pani Anna Krzysztoń, Pani Agata Konefał oraz Pani Katarzyna Pytlak po wysłuchaniu wszystkich 13 utworów przyznało następujące miejsca:

Kategoria klas I – III:

Miejsce  I   – klasa II b, klasa III a, klasa III b;

Miejsce  II – klasa I a, klasa I b, klasa II c;

Miejsce  III – klasa II a;

.

Kategoria klas IV – VI:

Miejsce  I   –  klasa VI a;

Miejsce  II  –  klasa IV a, klasa IV b;

Miejsce  III – klasa V a, klasa V b, klasa VI b;

Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali słodycze, a klasy zostały nagrodzone upominkami rzeczowymi. Serdecznie gratulujemy wszystkim klasom i jednocześnie dziękujemy wychowawcom za trud i prace włożoną w przygotowanie uczniów do konkursu.

Marzena Jóźwicka

IMG_0293 IMG_0239


Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Odwiedźcie nas:

Napiszcie do nas:

marzec 2016
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031