Home » Aktualności » Zapaśnicy na medal!!!

Zapaśnicy na medal!!!

Podczas minionych wakacji zapaśniczki i zapaśnicy klubu LUKS Stróża wzięli udział w organizowanym przez klub obozie wypoczynkowo-sportowym w Zakopanem. Dobrze przepracowany w okresie przygotowawczym obóz klubowy plus obóz kadry wojewódzkiej przyniosły oczekiwane efekty.

Od początku obecnego roku szkolnego męska jak i żeńska reprezentacja naszego klubu święci sukcesy zarówno na arenie wojewódzkiej jak i międzywojewódzkiej.

W Mistrzostwach województwa Lubelskiego w zapasach kobiet rozgrywanych nieopodal Łukowa, miejsca na podium zajęły: Katarzyna Jargieła(Im), Paulina Pelak(Im), Weronika Chapska(Im), Klaudia Wcisło(IIm) oraz Gabriela Dzik(IIm). W zawodach tej samej rangi dla chłopców, rozegranych w Krasnymstawie na podium stanęli: Maciej Kania (IIIm), Michał Kasica(Im), Janowski Wojciech(IIm) i Michał Samolej(IIIm).

Po wspomnianych już sukcesach przyszedł czas na występy naszych reprezentantów na zawodach makroregionalnych (mistrzostwa 1/4 Polski). I tu nasi zawodnicy przysporzyli swoim trenerom i szkołom powodów do zadowolenia. Miejsca na podium w swoich kategoriach wagowych wywalczyli: Katarzyna Jargieła(Im), Paulina Pelak(IIm), Weronika Chapska(IIm), Michał Kasica (IIIm) oraz Maciej Kania(IIIm).

Trenerzy sekcji zapaśniczej: Sylwester Janik i Łukasz Kiełb mają nadzieję, że odnoszone do tej pory sukcesy są zapowiedzią medalowych miejsc, które ich zawodnicy osiągnął na najważniejszej imprezie sportowej tego sezonu czyli rozgrywanych pod koniec października Mistrzostwach Polski Młodziczek i Młodzików.

Łukasz Kiełb

Hisilicon Balong

Hisilicon Balong


Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Odwiedźcie nas:

Napiszcie do nas:

październik 2016
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31