Home » Aktualności » Pełna miska dla zwierzaka ze schroniska

Pełna miska dla zwierzaka ze schroniska

Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w ZBIÓRCE „Pełna miska dla zwierzaka ze schroniska” DLA ZWIERZĄT ZE SCHRONISKA w LUBLINIE UL. METARULGICZNA 5 zorganizowanej w Szkole Podstawowej im. ks. Stanisława Zielińskiego w Stróży do 28 października 2016 r.

Zbierane rzeczy to :

  • karma sucha,
  • karma w puszkach,
  • ryż, makaron, kasza,
  • koce, ręczniki,
  • zabawki dla zwierzaków.

Celem tej inicjatywy jest przede wszystkim pomoc bezdomnym zwierzętom, ale także powinna być inspiracją do zauważania wszystkich potrzebujących. Przynoszone rzeczy proszę składać do p. Konrada Kasperka. Po zakończeniu akcji dary zostaną przekazane pod opieką p. K. Kasperka wraz z uczniami naszej szkoły.

Konrad Kasperek

schronisko


Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.