Home » Aktualności » Jesteśmy SMART

Jesteśmy SMART

W czwartek 3 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Dzień z Technologią. Tego dnia wszyscy uczniowie naszej szkoły byli SMART. A SMART to znaczy Sprytni, Mobilni, Aktywni, Rozsądni i przede wszystkim Technologicznie zakręceni.

W dniu tym uczniowie klas młodszych oglądając wraz z p. Łukaszem Kiełbem bajki edukacyjne zapoznawali się z zasadami bezpiecznego korzystania z Internetu i telefonii komórkowej. Uczniowie klas starszych wraz z p. Anetą Mirosław po zapoznaniu się z filmem mówiącym o zagrożeniach płynących z nieodpowiedzialnego korzystania z facebooka wzięli udział w szkolnym quizie w serwisie internetowym kahoot. Quiz ten wygrał Marcin Kamieniarz z klasy Vb. Wszyscy uczniowie w szkole tego dnia mogli korzystać z telefonów komórkowych i tabletów, którymi łączyli się z bezprzewodowym internetem ogólnie dostępnym dla wszystkich.

W czwartek zakończony został również szkolny konkurs graficzny, w którym uczniowie za pomocą programu Paint przedstawiali w jaki sposób wykorzystują komputery do zabawy, nauki i rozrywki.

Dziękujemy wszystkim nauczycielom za organizowanie lekcji z wykorzystaniem urządzeń komputerowych oraz za pomoc w przeprowadzeniu szkolnego dnia z technologią.

 

Aneta Mirosław, Łukasz Kiełb

dsc09685

dsc09674

dsc09680


Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Odwiedźcie nas:

Napiszcie do nas:

listopad 2016
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930