Home » Aktualności »  „Kup Pan Szczotkę”

 „Kup Pan Szczotkę”

„Kup Pan szczotkę” to kolejna akcja Fundacji Pomocy Humanitarnej „Redemptoris Missio” z Poznania, w której bierze udział nasza szkoła. Zbieraliśmy już przybory szkolne i akcesoria opatrunkowe, które trafiły do różnych ośrodków misyjnych na terenie Afryki. W tym roku nasza szkoła przyłączyła się do zbiórki szczoteczek i past do zębów. Uczniowie przez ponad 2 tygodnie przynosili szczoteczki i pasty do mycia zębów. Udało nam się zebrać 45 szczoteczek oraz 23 pasty. Wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w akcję chcielibyśmy serdecznie podziękować oraz zachęcić do  udziału w kolejnych akcjach charytatywnych, które będą organizowane w naszej szkole.

 

Marzena Jóźwicka

img_20161104_1500411


Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.