Home » Aktualności » Zbiórka maskotek i słodyczy dla dzieci z chorobami genetycznymi

Zbiórka maskotek i słodyczy dla dzieci z chorobami genetycznymi

Czasami tak niewiele trzeba zrobić by na twarzy dzieci chorych pojawił się uśmiech. Z tą myślą (podobnie jak co roku) organizujemy zbiórkę maskotek (zarówno nowych jak i używanych) oraz słodyczy.

Wszyscy z pewnością mamy w domu nieużywane bądź niepotrzebne maskotki, które zalegają nam gdzieś po kątach lub za dużo słodyczy. Jeśli masz dobre serce PODZIEL SIĘ, przynieś je do naszej szkoły, a my w miesiącu styczniu przekażemy je dzieciom chorym, podczas corocznej zabawy choinkowej zorganizowanej przez Uniwersytet Medyczny w Lublinie, z którym dzięki p. Joannie Kotuła od lat współpracuje nasza szkoła.

Osoby o dobrym sercu lub mile widziani sponsorzy, którzy chcieliby ofiarować maskotki lub słodycze mogą przynieść je do naszej świetlicy lub sali 32. Mamy prośbę, by maskotki używane były czyste i w miarę w dobrym stanie z wiadomych względów estetycznych.

Maskotki i słodycze można przekazać także odpowiedzialnym nauczycielom, koordynatorom akcji – paniom J.Kotuła, A.Chodara, a także panu K.Kasperkowi.

     Zbiórka będzie trwać do końca miesiąca grudnia 2016r., a  podziękowaniem będzie uśmiech chorych dzieci, który z pewnością zagości w tym dniu na ich twarzach.

A.Chodara

rodzinka


Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Odwiedźcie nas:

Napiszcie do nas:

listopad 2016
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930