Home » Aktualności » Mikołajki IVA

Mikołajki IVA

Mikołajki to taki dzień w roku, na który dzieci czekają z niecierpliwością. Z tej okazji  6 grudnia 2016 roku uczniowie naszej szkoły z klasy IVa wybrali się wraz z opiekunami do Kina „Metalowiec” w Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku Fabrycznym na bajkę pt. „Wilk w owczej skórze”. Główny bohater młody i beztroski wilk Szary za sprawą magicznego eliksiru zamienia się w owcę i zamieszkuje w owczym stadzie, gdzie zyskuje sobie wielu przyjaciół. Niestety stadu grozi niebezpieczeństwo. Nowy przywódca wilczego stada planuje zaatakować owczą wioskę. Szary pod postacią barana musi mu się przeciwstawić. Jeśli zdecyduje się walczyć, straci możliwość odzyskania swojej prawdziwej postaci. Mimo to decyduje się uratować swoich nowych przyjaciół. Historia wilka przez przypadek zamienionego w owcę bardzo rozbawiła naszych uczniów, ale także nauczyła, że w życiu ważne są takie wartości jak: przyjaźń, rodzina, lojalność oraz solidarność. Po projekcji wszyscy wyszliśmy uśmiechnięci i zadowoleni z tak mile spędzonego czasu.


Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Odwiedźcie nas:

Napiszcie do nas:

grudzień 2016
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031