Home » Aktualności » Udany sportowy koniec listopada oraz początek grudnia naszych uczniów to 4 i 2 miejsce w powiecie.

Udany sportowy koniec listopada oraz początek grudnia naszych uczniów to 4 i 2 miejsce w powiecie.

W dniu 21 listopada reprezentacja chłopców naszej szkoły brała udział w eliminacjach do zawodów powiatowych w mini piłce koszykowej. Uczniowie udali się do Szkoły Podstawowej w Polichnie aby rozegrać mecz eliminacyjny do dalszych rozgrywek, pokonali oni tam przeciwników i tym samym wywalczyli awans do zawodów powiatowych.

Finały powiatowe rozegrane zostały w dniu 25 listopada w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kraśniku. Chłopcy trafili do grupy ze Szkołą Podstawową z Terpentyny oraz Szkołą Podstawową nr 6 w Kraśniku. W pierwszym meczu okazali się lepsi od uczniów z Terpentyny lecz w drugim grupowym meczu musieli uznać wyższość uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Kraśniku. Po rozegranych meczach zajęliśmy 2 miejsce w grupie co uprawniało do gry o 3 miejsce. Niestety po zaciętej sportowej walce zwyciężyła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Zakrzówku. Ostatecznie chłopcy zdobyli 4 miejsce w powiecie.

W dniu 6 grudnia uczniowie naszej szkoły Antonina Rej, Adrian Rupeć, Jakub Cedro oraz Dominik Wielgus, brali udział w zawodach w szachy, które odbyły się jak co roku w Wilkołazie. Uczniowie rozegrali bardzo dobre partie, lecz w ostatecznym liczeniu punktów ulegli drużynie gospodarzy i zajęli najwyższe jak do tej pory w tej dyscyplinie 2 miejsce w powiecie.

 

Gratulujemy udanych występów i życzymy kolejnych sukcesów.

Konrad Kasperek

 


Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Odwiedźcie nas:

Napiszcie do nas:

grudzień 2016
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031