Home » Aktualności » Co słychać w świetlicy szkolnej?

Co słychać w świetlicy szkolnej?

Świetlica szkolna to miejsce, gdzie uczniowie chętnie spędzają czas przed lekcjami jak i tuż po nich. W ostatnich dniach coraz bardziej można u nas odczuć klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, na tablicach ściennych zawisły wykonane przez uczniów prace plastyczne, wspólnie  ubraliśmy choinkę. Nie zabraknie też u nas wspólnego śpiewu kolęd, a w czwartek 20.12.2016r. uczniowie i wychowawcy będą sobie składać  świąteczne życzenia i dzielić się opłatkiem.

Chcemy aby ta przedświąteczna atmosfera zagościła też w pozostałych salach lekcyjnych naszej szkoły, postanowiliśmy wykonać stroiki, które uczniowie zaniosą do swoich klas.

Katarzyna Zielnik


Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.