Home » Aktualności » Opatrunek na ratunek

Opatrunek na ratunek

W ramach akcji Fundacji Redemptoris Missio „Opatrunek na ratunek” Szkolne Koło Caritas ogłasza zbiórkę dla misyjnych szpitali w Afryce potrzebnych  materiałów. Każdy bandaż, czy plaster są na wagę złota. Kiedy przychodzą paczki z Fundacji to zawsze wielka radość i święto. Tam przydaje się dosłownie wszystko. Wszystkich, którzy chcieliby pomóc zachęcamy do wzięcia udziału w Akcji „Opatrunek na ratunek”. Przyda się każdy;

  • bandaż (czy to dziany, czy elastyczny)
  • gazy (jałowe i niejałowe),
  • kompresy (jałowe i niejałowe),
  • plastry opatrunkowe,
  • rękawiczki gumowe,
  • wata a nawet igły i strzykawki.

W naszej szkole przyniesione materiały można w każdej chwili przekazać do p. Anety Mirosław. Organizowane również będą zbiórki opatrunków 2 razy w miesiącu, o których szkolne Koło Caritas będzie informowało na bieżąco.

O. Marian Żelazek powiedział kiedyś:

„Nie jest trudno być dobrym, wystarczy tylko chcieć…”

Aneta Mirosław


Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Odwiedźcie nas:

Napiszcie do nas:

grudzień 2016
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031