Home » Aktualności » Zostań świątecznym Aniołem

Zostań świątecznym Aniołem

Nasza szkoła przyłączyła się do akcji zorganizowanej przez Zarząd Terenowy Niezależnego  Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku. Akcja pod tytułem  „Zostań Świątecznym Aniołem” nad którą patronat objął Komendant Powiatowy Policji w Kraśniku nadkom. Marek Tchórz. Przybyliśmy z wizytą do Małych Pacjentów Oddziału Chorób Dzieci i Młodzieży Szpitala Powiatowego w Kraśniku. Z okazji przypadających Świąt Bożego Narodzenia odwiedzili ich przedstawiciele  Związku Zawodowego Policjantów na czele z samym Komendantem Powiatowym Policji. Na spotkanie z milusińskimi przybył również święty Mikołaj, jego pomocnicy, Świąteczny Anioł, maskotka policyjna „Sierżant Poli”, znana blogerka kulinarna Marta Pyzik. Dzieciaki zostały obdarowane słodyczami, piernikami bożonarodzeniowymi, kolorowymi balonami oraz kartkami świątecznymi wykonanymi własnoręcznie przez uczniów Szkoły Podstawowej w Stróży. Dzieci mogły zapozować do zdjęć z niecodziennymi gośćmi, które wykonał Rzecznik Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku.  Na buziach małych pacjentów zagościł  uśmiech i wielka radość. Szkołę reprezentowały: p. Agnieszka Kalisz oraz p.  Aneta Mirosław.

Aneta Mirosław


Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Odwiedźcie nas:

Napiszcie do nas:

grudzień 2016
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031