Home » Aktualności » Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę

Szkolne Koło Caritas przy Szkole Podstawowej w Stróży im. ks. Stanisława Zielińskiego jak co roku podjęło swoją pracę na rzecz potrzebujących w ramach akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Zbiórka artykułów spożywczych prowadzona była w szkole oraz sklepach: ‘Groszek’ M. i P. Szempruchów, sieć sklepów ABC W. Michałowskiego, ‘Lewiatan’ W. Piętala i „Sklep spożywczo przemysłowy” T. Juszkiewicz. Właściciele wyrazili zgodę, aby wolontariusze mogli dyżurować przy koszach, gdzie zbierano żywność. W każdym ze sklepów zebrano duże ilości produktów. Bardzo dziękujemy właścicielom za pomoc w przeprowadzeniu zbiórki.

Akcja ta cieszyła się wielkim zrozumieniem i powodzeniem wśród społeczności lokalnej. Corocznie włącza się do niej wielu mieszkańców. Ze zgromadzonych produktów, wolontariusze SKC przygotowali 30 paczek, które przekazano najbardziej potrzebujących dzieciom naszej szkoły oraz rodzinom.

 Konrad Kasperek

 


Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Odwiedźcie nas:

Napiszcie do nas:

luty 2017
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728