Home » Aktualności » Szkolny wyjazd na narty

Szkolny wyjazd na narty

W dniu 02.02.2017 r. 17 uczniów klas IV–VI pod opieką instruktora p. K. Kasperka oraz p. Ł. Kiełba brało udział w wyjeździe na Stok Narciarski w Batorzu. Po przyjeździe na miejsce część uczniów udała się do wypożyczalni po sprzęt, natomiast pozostała grupa przygotowywała się w tym czasie do białego szaleństwa. Oprócz zajęć sportowych jakimi są wyjazdy na narty była to również świetna okazja do integracji dzieci z różnych klas, a także sposób na propagowanie zdrowego stylu życia i miłe spędzenie czasu wolnego na świeżym powietrzu. Dzięki zajęciom na profesjonalnie przygotowanym obiekcie, pod okiem nauczycieli wychowania fizycznego uczestnicy nie tylko nabywają umiejętność poruszania się na nartach, ale poznają także zasady bezpiecznego zachowania się na stoku.

Zorganizowany wyjazd był bardzo udany, uczestnicy z uśmiechem na twarzy, zadowoleniem wracali do domów i pytali o kolejne wyjazdy. Jeśli tylko pogoda dopisze postaramy się zorganizować kolejne wyjazdy.

 

Konrad Kasperek

Łukasz Kiełb


Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Odwiedźcie nas:

Napiszcie do nas:

luty 2017
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728