Home » Aktualności » V Gminny Konkurs Ortograficzny

V Gminny Konkurs Ortograficzny

W dniu 24 marca 2017 roku uczniowie naszej szkoły: Martyna Buczkowska, Natalia Pyzik, Kamila Chwiej, Przemysław Gontarz oraz Anna Biegaj wraz z opiekunem p. Honoratą Kołodziej udali się do Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Słodkowie III na V Gminny Konkurs Ortograficzny. Uczniowie mieli za zadanie napisać dyktando, którego główną trudnością była pisownia przeczenia „nie” z różnymi częściami mowy. Większość uczestników konkursu świetnie sobie poradziła, ale niekwestionowanym mistrzem ortografii okazał się Przemysław Gontarz – uczeń klasy Va. Przemek nie popełnił żadnego błędu podczas pisania dyktanda i zdobył zasłużone I miejsce. Serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów!

H. Kołodziej


Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.