Home » Aktualności » II edycja Gminnego Konkursu Matematycznego „MISTRZ MATEMATYKI 2017”

II edycja Gminnego Konkursu Matematycznego „MISTRZ MATEMATYKI 2017”

5 kwietnia br. odbyła się II edycja Gminnego Konkursu Matematycznego „MISTRZ MATEMATYKI 2017” pod honorowym patronatem Wójta Gminy Kraśnik p. Mirosława Chapskiego. Po przeprowadzeniu szkolnych eliminacji do finału konkursu zakwalifikowało się po 2 uczniów z każdego poziomu. Tegoroczny finał odbył się w Szkole Podstawowej w Kowalinie i wzięli w nim udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Słodkowie Trzecim Szkoły Podstawowej w Stróży oraz uczniowie Gospodarzy. Naszą szkołę reprezentowali z klas IV: Amelia Biegaj i Patrycja Król- obie z klasy IVb, Magdalena Kuropatwa i Kinga Kasperek (klasa Vb) oraz Jakub Cedro (kl. VIa) i Dawid Kaczmarski (kl. VIb). Podczas finału uczniowie mieli 60 minut na rozwiązanie zadań. W konkursie wyłoniono miejsca I-III w każdej kategorii wiekowej. Sukcesami mogą pochwalić się Magdalena Kuropatwa-zwycięzca klas V, Kinga Kasperek-miejsce III. Wśród klas VI zarówno Dawid Kaczmarski jak i Jakub Cedro zajęli miejsce II. Uczniów przygotowywały pani Małgorzata Urbańczyk oraz pani Aneta Mirosław.

Aneta Mirosław

 


Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Odwiedźcie nas:

Napiszcie do nas:

kwiecień 2017
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930