Home » Aktualności » Dzień otwarty

Dzień otwarty

W poniedziałek 29 maja 2017 r. w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty dla rodziców, opiekunów, przedszkolaków wraz ze swoimi wychowawczyniami, które we wrześniu rozpoczną naukę w klasie I. Organizatorzy chcieli pokazać dzieciom sześcioletnim ,,Biedronki’’ i siedmioletnim ,,Zajączki’’ jak wygląda nasza szkoła,  co w niej jest ciekawego i w jaki sposób można tu spędzić czas.

Spotkanie rozpoczął dyrektor szkoły p. Anna Myszak, która serdecznie przywitała przybyłych gości.

Na początek  przedszkolaki obejrzały  przedstawienie pt. „Abecadło” w wykonaniu uczniów klasy I a i I b, przygotowane pod kierunkiem p. Katarzyny Zielnik i Edyty Powęska.

Podczas kolejnego etapu dzieci dzielnie zmagały się z torem przeszkód na sali gimnastycznej, musiały się czołgać, ślizgać i wykazać sprytem i zwinnością.. Dzieci pod przewodnictwem pań dzielnie pokonywały przeszkody i zmagały się z kolejnymi wyzwaniami. Za ten trud zostały wynagrodzone słodkim poczęstunkiem.

I tak, dzieci miały okazję zwiedzić klasy w których będą się uczyć, świetlicę, salę gimnastyczną czy bibliotekę, wspólnie ze starszymi już pierwszakami naszej szkoły mogli  zagrać w ciekawe gry, czy pobawić się. Niewątpliwą atrakcją dla małych gości był również pokaz akrobatyki uczennicy kl. III oraz zabawy z piłką przeprowadzone także przez uczniów kl. III.

Dziękujemy Rodzicom i Dzieciom oraz Wychowawczyniom za przybycie, duże zainteresowanie pracą naszej szkoły, miłe spotkanie i wspólnie spędzony czas!

Do zobaczenia we wrześniu!

Edyta Powęska


Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Odwiedźcie nas:

Napiszcie do nas:

czerwiec 2017
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930