Home » Aktualności » Sukces Jakuba

Sukces Jakuba

Dnia 13 maja 2017 r. w gmachu Transferu Wiedzy Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego odbyła się uroczystość wręczenia nagród i dyplomów uczniom szkół podstawowych – laureatom konkursów przedmiotowych i tematycznych. W uroczystości uczestniczyli zaproszeni dyrektorzy szkół, nauczyciele, rodzice  oraz uczniowie – laureaci konkursów. Uroczystą Galę uświetniły występy uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie. Następnie  Lubelski Kurator Oświaty –pani  Teresa Misiuk gratulowała sukcesów oraz wręczyła uczniom – laureatom nagrody oraz dyplomy. W uroczystości uczestniczyli : dyrektor LSCDN pan Andrzej Zieliński oraz dyrektor Wydziału Oświaty Miasta Lublin pani Ewa Dumkiewicz – Sprawka. Dyplomy otrzymali również nauczyciele przygotowujący uczniów do konkursów. Laureatem Wojewódzkiego Etapu Konkursu Przyrodniczego został uczeń klasy szóstej Szkoły Podstawowej im. ks. Stanisława Zielińskiego Jakub Cedro. Jakub pomyślnie przebrnął  I etap- szkolny, zajął czołową lokatę w II etapie- okręgowym  a następnie uzyskał świetny wynik w etapie wojewódzkim Konkursu Przyrodniczego, uzyskując tytuł laureata. ,,Przyroda’’ to jedno z wielu zainteresowań Jakuba; życzymy kolejnych sukcesów. Na pewno jeszcze nie raz przysporzy nam wielu radości.

Gratulacje dla chłopca, Rodziców oraz Szkoły.

Joanna Kotuła

 


Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Odwiedźcie nas:

Napiszcie do nas:

czerwiec 2017
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930