Home » Aktualności » „ Słuchanie jest konieczne żeby rozumieć”

„ Słuchanie jest konieczne żeby rozumieć”

29.05.2017 podczas Dnia Otwartego Szkoły Podstawowej im. ks. S. Zielińskiego  w Stróży  w bibliotece szkolnej gościliśmy uczniów przedszkola z grupy „Biedronki”, dzieci zwiedziły bibliotekę, oglądały książki i czasopisma. Tego samego dnia w Publicznym Przedszkolu w Stróży odbyła się impreza czytelnicza „Czytamy przedszkolakom”. Uczennice klasy III b  Julka, Karina, Roksana i Wiktoria czytały dzieciom z „Biedronek” fragmenty książek „Kołysanka dla maluszka”, „Bolka i Lolka, Genialnych detektywów”. Następnie dzieci odpowiadały na pytania dotyczące treści wysłuchanych

bajek, pokazywały ruchem wszystkie czynności jakie wykonywali bohaterowie książki; rozwiązywały  zagadki o zwierzętach, literach, ruchu drogowym, pojazdach. Potem przedszkolaki ilustrowały „Kołysankę dla maluszka” i z tych  pięknych, kolorowych prac powstała wystawa w bibliotece  szkolnej w  Szkole Podstawowej w Stróży.


Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.