Home » Aktualności » Wycieczka do Lublina

Wycieczka do Lublina

20 października uczniowie klas IV a i b oraz klasy V a wzięli udział w wycieczce do Lublina. Uczestnicy mieli okazję zwiedzić zarówno historyczne części miasta (Zamek Królewski oraz lubelską Starówkę), jak również niedawno uruchomiony nowoczesny kompleks fontann.

Po czym nastąpiła najbardziej wyczekiwana atrakcja wycieczki. Podziwiając po drodze jesienne uroki Parku Ludowego, udaliśmy się spacerkiem (przy wtórze nielicznych narzekań, bo jednak na piechotę) do centrum rekreacji – Mania Skakania. Tam czekały na nas wszelkiego rodzaju poziome i ukośne trampoliny, baseny z gąbkami, zjazdy tyrolskie, trampolinowe boisko do koszykówki, siatkówki i zbijaka oraz park linowy. Innymi słowy – szał skakania do wyczerpania wszystkich pokładów sił i mocy, oczywiście pod czujnym okiem opiekunów.

Trzeba przyznać, że nie tylko uczniowie świetnie się bawili, niektórzy nauczyciele dzielnie dotrzymywali im kroku. Wszyscy zgodnie twierdzą, że wyjazd należał do bardzo udanych.

K. Berdys


Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.