Home » Aktualności » Zbiórka maskotek i słodyczy dla dzieci z chorobami genetycznymi

Zbiórka maskotek i słodyczy dla dzieci z chorobami genetycznymi

Czasami tak niewiele trzeba zrobić by na twarzy dzieci chorych pojawił się uśmiech. Z tą myślą (podobnie jak co roku) organizujemy zbiórkę maskotek (zarówno nowych jak i używanych) oraz słodyczy. Wszyscy z pewnością mamy w domu nieużywane bądź niepotrzebne maskotki, które zalegają nam gdzieś po kątach lub za dużo słodyczy. Jeśli masz dobre serce PODZIEL SIĘ, przynieś je do naszej szkoły, a my 20 stycznia przekażemy je dzieciom chorym, podczas corocznej zabawy choinkowej zorganizowanej przez Uniwersytet Medyczny w Lublinie, z którym dzięki od lat współpracuje nasza szkoła. Osoby o dobrym sercu lub mile widziani sponsorzy, którzy chcieliby ofiarować maskotki lub słodycze mogą przynieść je do naszej szkoły do sali 32. Mamy prośbę, by maskotki używane były czyste i w miarę w dobrym stanie z wiadomych względów estetycznych.

Maskotki i słodycze można przekazać także nauczycielom. Zbiórka będzie trwać do 12 stycznia 2018r.

Podziękowaniem będzie uśmiech chorych dzieci, który z pewnością zagości w tym dniu na ich twarzach.

Osoba odpowiedzialna: A.Chodara

 


Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Odwiedźcie nas:

Napiszcie do nas:

grudzień 2017
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031