Home » Aktualności » Grudzień w świetlicy

Grudzień w świetlicy

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia można było dostrzec w świetlicy szkolnej już od początku grudnia! W pierwszych dniach miesiąca na zajęciach plastycznych  wykonywaliśmy przeróżne wizerunki św. Mikołaja, wesołe renifery oraz aniołki. Dzieci chętnie robiły ozdoby choinkowe i kartki świąteczne. Wszystkie prace zostały wykonane własnoręcznie przez uczniów, a nauczyciele świetlicy w trakcie prowadzonych zajęć, opowiadali o tradycjach przeżywania Świąt Bożego Narodzenia. Starania świetliczaków docenił także św. Mikołaj, który odwiedził nas, przynosząc drobne upominki w postaci słodyczy. Dzieci na zajęciach świetlicowych robiły piękne stroiki świąteczne, a także wspólnie ozdabiały pierniczki. W tym miesiącu wychowankowie świetlicy mieli okazję uczestniczyć w różnych  konkursach o tematycznych świątecznej.

Ostatni tydzień w świetlicy upłynął nam na wspólnym śpiewaniu i słuchaniu kolęd. Nasza sala jest przepełniona ozdobami i dekoracjami, nie zapomnieliśmy również o choince, na którą sami wykonaliśmy wszystkie ozdoby, co dało nam dużo powodów do radości, tym samym wspólnie spędzony czas upłynął nam w miłej i świątecznej atmosferze.


Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Odwiedźcie nas:

Napiszcie do nas:

grudzień 2017
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031