Home » Aktualności » Wizyta w domu pomocy społecznej

Wizyta w domu pomocy społecznej

20 grudnia 2017 r., tuż przed świętami Bożego Narodzenia, uczniowie klasy III A, pod opieką pani Ewy Kret i pani Edyty Powęska odwiedzili pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Kraśniku.

Na spotkaniu, dzieci zaprezentowały jasełka, które wywołały u obserwatorów wielkie wzruszenie i radość która pozwoliła umilić jego  mieszkańcom czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia. Uczniowie zaśpiewali kolędy, pastorałki i piosenki o tematyce świątecznej. Po przedstawieniu nauczyciele złożyli mieszkańcom i pracownikom ośrodka życzenia świąteczne i noworoczne,

Na zakończenie uczniowie podarowali słuchaczkom upieczone ciasto oraz własnoręcznie zrobione kartki z życzeniami. Następnie wszyscy odśpiewali teksty najpiękniejszych kolęd i pastorałek. Śpiew było długo słychać w całym ośrodku.

Wyjazd był dla uczniów prawdziwą lekcją wychowawczą, która uczy szacunku i życzliwości dla drugiego człowieka. Mali wykonawcy wraz z opiekunami zostali zaproszeni do kolejnych odwiedzin.

Edyta Powęska


Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.