Home » Aktualności » Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

22 stycznia 2018r. w odbyła się szkolna uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. W tym roku myślą przewodnią był koncert kolęd, każda z klas wychowania wczesnoszkolnego pod kierunkiem swoich wychowawców przygotowała wybraną kolędę. Dla kochanych Dziadków nie zabrakło również pięknych wierszy i życzeń. A z tańcem i piosenkami wystąpił szkolny zespół ludowy przygotowany pod kierunkiem pani Aliny Bańki. W roli prowadzących  debiutowały uczennice z klasy III b Emilia Bielecka i Julia Chałabiś. Za organizację spotkania była odpowiedzialna pani Alina Bańka. Dekoracje przygotowały panie Katarzyna Pytlak, Edyta Powęska, Magdalena Buczak i Katarzyna Zielnik. Dziękujemy też chłopcom z samorządu za przygotowanie sprzętu nagłośniającego i czuwanie nad prawidłową kolejnością podkładów muzycznych.

Całą uroczystość uwieńczył śpiew „Sto lat”  oraz wręczenie własnoręcznie wykonanych upominków. Dziadkowie byli dumni ze swoich wnucząt, nie zabrakło wzruszeń i gromkich oklasków. Dziękujemy wszystkim obecnym na naszej uroczystości.

Katarzyna Zielnik

 

 


Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Odwiedźcie nas:

Napiszcie do nas:

luty 2018
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728