Home » Aktualności » Zawody tenisa stołowego

Zawody tenisa stołowego

W październiku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zawodach powiatowych Szkolnego Związku Sportowego w tenisie stołowym. Czterech naszych reprezentantów (Szymon Kaźmierak, Błażej Wielgus, Nikodem Powęska i Marcel Wieleba) z powodzeniem broniło barw naszej szkoły w zawodach rozgrywanych w Liśniku Dużym.

Po wielu zaciętych meczach i wygranym finale Szymon zdobył tytuł mistrza powiatu w tenisie stołowym, tym samym uzyskując awans do zawodów rangi mistrzostw rejonu. Podczas zawodów odbywających się w Dzwoli Szymon wygrywał kolejne mecze docierając do półfinału. Po wywalczeniu trzeciego miejsca w rejonie nasz reprezentant awansował do kolejnego etapu zawodów, które tym razem odbywały się w Zamościu. Mistrzostwa województwa Szymek zakończył na bardzo dobrej piątej lokacie.

Gratulujemy Szymonowi oraz pozostałym chłopcom tak udanych występów i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach.

Łukasz Kiełb

listopad 2018