Home » Bez kategorii » Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

21 stycznia 2019 r w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.  Z tej okazji uczniowie  z klas I-III  zaprosiły babcie i dziadków na przygotowany specjalnie dla nich występ.

Na wstępie głos zabrała dyrektor szkoły pani Anna Myszak, która serdecznie powitała gości i podkreśliła znaczenie tej uroczystości dla budowania więzi i dobrych relacji między dziadkami i wnukami. Jednocześnie życzyła zebranym dostojnym gościom wielu radości dnia codziennego, zdrowia i pociechy z wnucząt. W pięknie udekorowanej sali uczniowie przedstawili program artystyczny. Przed publicznością wystąpili  uczniowie którzy pod kierunkiem wychowawców z kl. I-III przygotowali krótkie występy. Na zakończenie uczniowie zatańczyli taniec Hallelujah. Po odśpiewaniu 100 lat dzieci wręczyły babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane upominki.

Wszyscy dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek oraz podziękować dziadkom za cierpliwość, zrozumienie i opiekę, a przede wszystkim za czas, który zawsze mają dla swoich wnuków.

To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy.
Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Edyta Powęska

Odwiedźcie nas:

Napiszcie do nas:

luty 2019
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728