Home » Bez kategorii » Uroczystość szkolna z okazji Dnia Mamy

Uroczystość szkolna z okazji Dnia Mamy


W Szkole Podstawowej w Stróży 28 maja 2019 r. w odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy. Jak co roku uczniowie klas I – III pod opieką swoich wychowawców przygotowują piękne występy. Nasze spotkanie zainaugurowała pani Dyrektor Anna Myszak. Jako pierwszy zaprezentował się szkolny zespół taneczny przygotowany pod kierunkiem pani Aliny Bańki. Dla kochanych Mam nie zabrakło piosenek wzruszających wierszy i życzeń. W roli prowadzących  debiutowali uczniowie z klasy II b Dorota Pietkiewicz i Wojciech Nizioł, a za organizację spotkania była odpowiedzialna pani Alina Bańka. Dekoracje przygotowały panie Magdalena Janduła i Katarzyna Zielnik. Dziękujemy uczniom  z samorządu za przygotowanie sprzętu nagłośniającego i czuwanie nad prawidłową kolejnością podkładów muzycznych. Całą uroczystość uwieńczył śpiew „Sto lat”, następnie uczniowie zaprosili swoje Mamy do klas, by wręczyć własnoręcznie wykonane upominki.

Serdecznie dziękujemy paniom wychowawczyniom z edukacji wczesnoszkolnej za przygotowanie swoich wychowanków na tą uroczystość. Dziękujemy  wszystkim Mamom za ich obecność i jeszcze raz składamy najlepsze życzenia.

Katarzyna Zielnik

Odwiedźcie nas:

Napiszcie do nas:

maj 2019
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031