Home » Bez kategorii » Nasi mali czytelnicy

Nasi mali czytelnicy

W dniu 7 października uczniowie klas młodszych uczęszczający na szkolne koło czytelnicze mieli okazję odwiedzić Gminną Bibliotekę Publiczną w Stróży. Pani dyrektor Agnieszka Płatek opowiedziała nam o pracy i działalności takiej biblioteki, dowiedzieliśmy się na jakich zasadach można zostać czytelnikiem oraz z jakich książek i czasopism możemy korzystać. Z  zainteresowaniem wysłuchaliśmy wiersza przeczytanego przez Panią dyrektor. Wizyta w bibliotece jeszcze bardziej zachęciła uczniów do wypożyczania i czytania książek. Na koniec wszyscy mieliśmy możliwość wpisania się do pamiątkowej księgi biblioteki.  

To było bardzo miłe spotkanie. Dziękujemy Pani dyrektor Agnieszce Płatek za zaproszenie i przekazanie naszym małym czytelnikom tylu cennych informacji.

Katarzyna Zielnik