Home » Bez kategorii » Uwaga! Konkursy przedmiotowe!

Uwaga! Konkursy przedmiotowe!

Wzorem lat poprzednich, wszyscy chętni uczniowie naszej szkoły, będą mogli wziąć udział w konkursach przedmiotowych organizowanych przez LSCDN pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty. W bieżącym roku szkolnym konkursy rozpoczną się już 19 października.

Szczegóły organizacyjne zostały umieszczone i opisane w zakładce uczniowie/konkursy na naszej stronie internetowej. Najważniejsze informacje znajdują się w Regulaminie konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa lubelskiego organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2021/2022. Część II ww. regulaminu zawiera zakresy wymagań na poszczególnych etapach konkursów. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem i zakresem wymagań.