Home » Bez kategorii » Mamy Niepodległą! 2021

Mamy Niepodległą! 2021

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. ks. Stanisława Zielińskiego przystąpili do  ogólnopolskiej akcji społecznej skierowanej do wszystkich, bez względu na wiek,  poglądy i zainteresowania pod hasłem ,,Mamy Niepodległą’’.  Już od 2013 roku Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku proponuje świętowanie w stylu retro, czyli wysyłanie specjalnych pocztówek z ponadczasową symboliką wraz z życzeniami, które niosą szczere wyrazy pamięci i miłe pozdrowienia. Następnie pocztówki są przekazywane kombatantom biorącym udział  wyzwoleniu naszej Ojczyzny. Pocztówka zmniejsza dystans między nadawcą, a odbiorcą, uwalnia pozytywne emocje, sprzyja radosnemu świętowaniu.  
Oto przykłady życzeń napisanych przez uczniów naszej szkoły:


Z okazji Narodowego Święta Niepodległości życzymy przede wszystkim
dużo zdrowia, siły i nadziei na drodze ku lepszej wspólnej przyszłości!
Niech żyje Polska! Niech żyje Niepodległa!

Szanowni Państwo!
11 listopada będziemy obchodzić Święto Niepodległości.
Z tej okazji życzymy Polsce i wszystkim Polakom spokoju i rozkwitu naszej Ojczyzny.

W dniu Narodowego Święta Niepodległości wyrażając szacunek i wdzięczność dla Jej obrońców,
życzymy wszystkim, by Polska była miejscem gdzie szczęśliwie się żyje,
a wszystkie działania mają na celu dobro naszej Ojczyzny.

                                                               Uczniowie klasy VIII a pod kierunkiem M. Kozłowskiej

Odwiedźcie nas:

Napiszcie do nas:

listopad 2021
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930